Tel:
Chiny Maszyna do mycia tworzyw sztucznych producent
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
DOBRE LEPSZE NAJLEPSZE, CO MÓWIALIŚMY, CO ROBIMY. Profesjonalna maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych i wytłaczarka z tworzywa sztucznego.

Dom ProduktyPlastikowa maszyna do granulacji recyklingu

Granulat Granulatu Granulatu Granulatu Granulatu HDPE LLDPE Certyfikat ISO9001

Granulat Granulatu Granulatu Granulatu Granulatu HDPE LLDPE Certyfikat ISO9001

HDPE LLDPE Masterbatch Pelletizer Granulator Extruder Making Machine ISO9001 Certification

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhangjiagang, Chiny
Nazwa handlowa: YUREFON
Orzecznictwo: CE SGS ISO
Numer modelu: Pasza granulacyjna

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Nagie pakowania
Czas dostawy: 40 dni po depozycie
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20 zestawów rocznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Obiekt procesu: Wytłaczarka Granulatora Granulatora Granulatu Składać się z: 38CrMoAl
typu: Rozpuść granulki Praca: 1 lub 2
Moc instalacji: Około 220 KW (zgodnie ze specyfikacją) Wymiary produktu: 3-4 mm

Wytłaczarka granulator granulatu Granulat granulatu HDPE LLDPE

Opis wytłaczarki granulator granulatu HDPE LLDPE Masterbatch:

System recyklingu i grudkowania wytłaczarki dwuślimakowej stosuje się do materiałów odpadowych, które wymagają wysokiej wydajności przetwarzania topienia, ulatniania, filtrowania itp., Głównie do prac związanych z recyklingiem odpadów HDPE LDPE i ponownej peletyzacji.

Wytłaczarka Granulat Granulatu Granulatu Granulatu HDPE LLDPE z międzynarodową zaawansowaną technologią recyklingu w połączeniu z aktualnym stanem zastosowania. Wytłaczarka Granulat Granulatu Granulatu Granulatu HDPE LLDPE jest przeznaczony do recyklingu plastikowych płatków / skrawków plastiku, takich jak plastikowe płatki / odpadki butelek, oczyszczona woda z płatków / skrawków, płatki / złom arkuszy z tworzyw sztucznych itp.

Po technikach przetwarzania, takich jak podawanie, ogrzewanie, topienie, chłodzenie, suszenie, cięcie itp., Końcowymi produktami są granulki / granulki z tworzywa sztucznego, które mogą służyć do wytwarzania nowych wyrobów z tworzyw sztucznych.

Cechy maszyny do wytłaczania granulator granulatu HDPE LLDPE Masterbatch:

Śruba wykonana jest z wysokiej stali narzędziowej 38 CrMoALA lub W6Mo5Cr4V2. Specjalna kombinacja śrubowa prostokątna lufa w stylu Euro, kanał chłodniczy zwrotny zoptymalizowany i rozmieszczony, co powoduje, że różnica temperatur w obszarach D jest mniejsza.

Innowacyjna konstrukcja stylu nagrzewanego zapewnia wysoką efektywność wymiany ciepła i wysoką żywotność nagrzewnicy.

Materiał jest wykonany z wysokiej jakości stali azotkowej, odpornej na korozję lub przeciwfrykcyjnej z odpowiednimi specjalnie zaprojektowanymi dwoma zestawami próżni.

Nowy projekt równoległego prowadzenia trójosiowego powoduje, że oś wypukła, przenośnik Łańcuch, spowolnienie i moment obrotowy łączą się, co zapewnia jego kompaktowość, a kluczowe łożyska są importowanym środkiem natryskowym i smarowaniem natryskowym, integrując płynnie technikę, wzmacniając powierzchnię zęba, dzięki czemu może zapewnić wysoki moment obrotowy, wysoką precyzję i niski poziom hałasu

Wybrany materiał elementów napędowych jest delikatny, w tym stop superintensywny, stal cementytowa, cementowanie i szlifowanie.

Przepływ roboczy wytłaczarki Granulat granulatu HDPE LLDPE Masterbatch:


Podajnik ślimakowy → Wydajna wytłaczarka → Bezstopniowy hydrauliczny zmieniacz sitowy → Chłodzenie wodne → Obcinanie nici → Dmuchawa → Zasobnik magazynowy → Elektryczny panel sterowania

1. Podajnik ślimakowy: pierwszy etap maszyny do recyklingu granulatu, plastikowe płatki / odpadki przenoszone do leja przez śrubę, czujnik połączenia śrubowego do wykrywania materiału w zbiorniku, gdy płatki są pełne w zbiorniku, śruba zatrzyma się; a po opróżnieniu podajnik ślimakowy zacznie działać.

2. Wytłaczarka: do uplastyczniania i odgazowywania, wyspecjalizowana wytłaczarka jednoślimakowa stosowana do topienia wstępnie sprasowanego materiału. Plastikowe odpadki zostaną dobrze stopione, zmiękczone w wytłaczarce pierwszego stopnia, a tworzywo sztuczne zostanie wytłoczone przez wytłaczarkę drugiego stopnia. Przy dwustrefowym odgazowywaniu próżniowym usuwa się lotne substancje, takie jak małe cząsteczki i wilgoć, szczególnie odpowiednie dla ciężkiej zadrukowanej folii i materiału o niewielkiej zawartości wody.

3. Bezstopniowy hydrauliczny filtr wymienny filtra: dwustopniowe filtrowanie, filtracja wstępna w pierwszej wytłaczarce i dokładne filtrowanie w drugiej wytłaczarce, w celu zmniejszenia częstotliwości przesuwania sit filtrujących. Wymagania dotyczące technologii filtrowania zależą w dużej mierze od jakości materiału wejściowego, a także od planowanego wykorzystania granulek.

4. Chłodzenie wodą: wykonane ze stali nierdzewnej 304, długości 4 metrów, które wypełniają się wodą, zbyt chłodząc stopiony plastik.

5. Cięcie granulatem: dostarczane ze stalowymi ostrzami ze stali szybkotnącej i stali stopowej dla niezawodnej pracy. Zwarta konstrukcja pozwala na mniej konserwacji.

Parametry wytłaczarki granulatora HDPE LLDPE Masterbatch Granulator granulatora:

POJEMNOŚĆ
(kg / h)
POBÓR ENERGII
(kw)
KONSUMPCJA WODY PRACA ZAWARTOŚĆ WILGOTNOŚCI
100-150 150 Woda powinna być chłodna 1-2 <2%
250-300 200 Woda powinna być chłodna 1-2 <2%
350-400 280 Woda powinna być chłodna 1-2 <2%
450-500 360 Woda powinna być chłodna 1-2 <2%

Korzyść:

Bardzo niska prośba o pracę.

Automatyczna regulacja stałej temperatury.

Certyfikat CE, certyfikat ISO9001, certyfikat SGS

Stabilna praca, wyższa moc i niższe zużycie energii.

Konfiguracja oparta na wymaganiach klienta i materiałach oraz uzasadniona sugestia.

Szczegóły kontaktu
YUREFON MACHINERY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: zhu

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
NO5, North Renmin Road, Changyinsha town, Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
Tel:86-512-58492269
Privacy Policy Chiny dobra jakość Plastic Washing Recycling Machine dostawca. Copyright © 2018 - 2019 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.