Tel:
Chiny Maszyna do mycia tworzyw sztucznych producent
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
DOBRE LEPSZE NAJLEPSZE, CO MÓWIALIŚMY, CO ROBIMY. Profesjonalna maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych i wytłaczarka z tworzywa sztucznego.

Dom

YUREFON MACHINERY CO.,LTD

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

YUREFON MACHINERY CO.,LTD

Firma YUREFON MACHINERY CO., LTD została założona w 2000 roku. Jest częścią SINO-TECH GROUP (OBEJMUJE TONGDA MACHINERY, VICTOR MACHINERY & MOLD, YUREFON MACHINERY) jest specjalnie przeznaczona do wytłaczania i recyklingu tworzyw sztucznych. YUREFON MACHINERY CO., LTD nieustannie poświęca się badaniom i rozwojowi oraz marketingowi różnego rodzaju maszyn do wytłaczania tworzyw sztucznych i maszyn do recyklingu tworzyw sztucznych. Klient zawsze cieszy się fachową wiedzą i profesjonalnymi rozwiązaniami oferowanymi przez spółki w grupie. Ponad 300 pracowników firmy (, w tym dział produkcji, dział techniczny, dział sprzedaży, dział obsługi posprzedażnej, dział administracji, dział finansowy) może zagwarantować, że nasze maszyny pracują na wysokim poziomie innowacyjności, trwałości i niezawodności operacyjnej.

Dostarczyliśmy naszą maszynę wielu znanym przedsiębiorstwom produkującym wyroby z tworzyw sztucznych w Chinach i ponad 80 krajach w Azji Południowo-Wschodniej, na Środkowym Wschodzie, w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Unii Europejskiej, Afryce. W celu ciągłej poprawy jakości maszyny. Udoskonalamy nasz system zarządzania jakością i już przeszliśmy certyfikat ISO 9001-2008 i CE. Serdecznie witamy przyjaciół z całego świata w firmie i wspólnie się rozwijamy i tworzymy nową przyszłość.

Yurefon ma standardową fabrykę produkującą maszyny. Nasz dumny produkt obejmuje maszynę do recyklingu plastikowych butelek PET do granulacji, maszynę do granulowania granulatów PET, maszynę do recyklingu plastikowych folii PE PP, maszynę do recyklingu granulatów plastikowych PE PP, maszynę do recyklingu granulatów plastikowych PP HDPE, maszynę do recyklingu granulatów plastikowych PP PE , maszyna do rozdrabniania odpadów z tworzyw sztucznych, maszyna do strzępienia o szerokim zastosowaniu, maszyna do rozdrabniania z podwójnym wałem, linia do wytłaczania rur z PP PE, linia do wytłaczania rur z PCV, linia do wytłaczania arkuszy drenażowych z HDPE i powiązane urządzenia pomocnicze.

Firma Yurefon dysponuje dojrzałą technologią i technologią do maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych i maszyny do wytłaczania tworzyw sztucznych, możemy pomóc naszym klientom w opracowaniu układu linii i organizacji przepływu. Jakość naszych maszyn jest dobra i niezawodna, a żywotność jest dłuższa. Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami długoterminowej współpracy.

Yurefon z kompletnym systemem sprzedaży, nasza maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych i maszyna do wytłaczania tworzyw sztucznych zostały wywiezione do krajów Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej, Afryki i Azji. Usługa obejmuje analizę produktu, konsultację projektu, kontrolę produkcji, eksport i serwis posprzedażny.

Yurefon stale dostarcza wysokiej jakości maszynę, której pochwała jest naszym największym dążeniem.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : YUREFON

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 3millon-5millon

Rok założenia : 2000

pc Export : 70% - 80%

Maszyny YUREFON CO., LTD. została założona w 2000 roku. W tym czasie powierzchnia warsztatu wynosiła około 700 m2, głównie produktem była kruszarka i maszyna pomocnicza, a maszyna jest dostarczana do innej firmy produkującej maszyny z tworzyw sztucznych.

Po dekadzie wzlotów i upadków maszyny Yurefon doświadczają dobrych i złych interesów.

Ale bez względu na to, jaki jest biznes, Yurefon zawsze dostarcza dobrej jakości maszynę, dzięki której przetrwanie rozwinęliśmy się do dnia dzisiejszego.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji poszerzamy zakres działalności nie tylko o kruszarkę i maszynę pomocniczą.

Zaczynamy całą systerm linii do recyklingu tworzyw sztucznych. A dzięki wysokiej kontroli jakości bardzo szybko się zagłębiliśmy.

Wykorzystaj teraz Yurefon ma w pełni doświadczenie w dziedzinie recyklingu tworzyw sztucznych, doskonałej jakości sprzedaży maszyn na całym świecie.

Yurefon będzie nadal ulepszać technologię maszyny do recyklingu i maszyny do wytłaczania.

Do wspólnego opracowania z klientem.

I przyczyniaj się do ochrony środowiska, produkując maszynę do recyklingu.

Usługowe

Koncepcja Yurefon: integralność, Win-Win.

Yurefon Spirit: Aby zapewnić produkty wysokiej jakości i doskonałą obsługę.

Cel Yurefon: Oszczędź nasze zasoby ziemi, Zwiększ wydajność, Popraw jakość życia.

Wartości Yurefon: Tylko jakość stanowi rynek, a ulepszenia osiągają postęp.

Przetrwaj dzięki jakości, rozwojowi dzięki kredytowi i skuteczności zarządzania.

Od pierwszego kontaktu Yurefon zapewni Ci pełną obsługę, nasze opinie znajdziesz w różnych źródłach.

Dobra komunikacja z naszymi klientami w celu poznania szczegółów produktu docelowego, pożądanej wydajności, potwierdzenia odpowiednich modeli maszyn recyklingowych i przedstawienia ofert całego projektu.

Yurefon uważnie wysłucha potrzeb klienta i przekaże wszystkie szczegóły jego potrzeb.

Każdy projekt Yurefon omawia wszystkie szczegóły i zbytnio ustala postęp.

Yurefon będzie miał bardzo ścisłą kontrolę jakości naszych produktów, aby upewnić się, że cała maszyna ma doskonałą jakość.

Po przetestowaniu i przyjęciu przez klienta organizujemy załadunek i dostawę, zbieramy wszystkie dokumenty do zgłoszenia celnego, a także pomagamy klientowi w odprawie celnej. Zgodnie z wymaganiami klientów inżynier może zostać wysłany do instalacji, uruchomienia i przeszkolenia, a także udzielić sugestii, które pomogą pokierować przepływem produkcji i ustaleniami roboczymi klienta.

Zapewniamy roczny okres gwarancji, wszystkie problemy spowodowane przez nasz powód będą przez nas odpowiedzialne, plany rozwiązywania problemów, wymieniane części i ekspresowe koszty zostaną rozwiązane przez naszą stronę. Po upływie okresu gwarancji przypominamy klientom, aby kupowali części zamienne na czas i kontaktowali się na czas, aby zapewnić normalną ostrożność. Udostępnianie doświadczeń i obsługa zdalna obejmują cały okres użytkowania maszyn.

Dobra obsługa razem z rozwojem klientów.

Firma Zespół

Zespół profesjonalnej maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych i zespołu wytłaczarki Yurefon

Yurefon ma stabilny i United zespół, wszyscy są kluczowym członkiem zespołu Yurefon, pracujemy razem, wzajemne zrozumienie, staramy się służyć klientom, dzięki czemu wszyscy w naszym zespole będą się rozwijać, rosnąć; i lepiej, aby klient był zadowolony, dzięki wygranej klienta.

Dział produkcji technicznej będzie się regularnie spotykać w celu sprawdzenia i omówienia punktów, które można poprawić.

Dział administracji sprzedaży regularnie dyskutuje, aby sobie pomóc.

Impreza firmowa.

Szkolenie rozwijające na świeżym powietrzu w celu zwiększenia solidarności zespołu i zdolności współpracy.

Organizuj wycieczki wakacyjne, aby poprawić kolory życia.

YUREFON MACHINERY CO.,LTD
NO5, North Renmin Road, Changyinsha town, Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
Tel:86-512-58492269
Privacy Policy Chiny dobra jakość Plastic Washing Recycling Machine dostawca. Copyright © 2018 - 2019 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.