Tel:
Chiny Maszyna do mycia tworzyw sztucznych producent
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
DOBRE LEPSZE NAJLEPSZE, CO MÓWIALIŚMY, CO ROBIMY. Profesjonalna maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych i wytłaczarka z tworzywa sztucznego.

Dom

YUREFON MACHINERY CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Plastikowa maszyna do granulacji recyklingu na sprzedaż
dobra jakość Plastikowa maszyna do granulacji recyklingu na sprzedaż
Opinie klientów
Drogi Henryku, Ten rok odniósł sukces tylko dzięki tobie. Terminowe dostarczanie części zamiennych poprawiło nasze działanie Maszyny i zrozumienie

—— Pan Balemezi

ulepszanie naszych produktów. Uważamy, że to była dobra podstawa na przyszłość. Jeszcze raz dziękuję za analizę maszyny na części już wysłane

—— Pan Mojammel

Zamówiliśmy z nimi linię do prania, zapewniają najlepszą obsługę! Dziękuję Kingfy Lee i zespołowi!

—— Conny

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7
YUREFON MACHINERY CO.,LTD YUREFON MACHINERY CO.,LTD YUREFON MACHINERY CO.,LTD YUREFON MACHINERY CO.,LTD YUREFON MACHINERY CO.,LTD YUREFON MACHINERY CO.,LTD YUREFON MACHINERY CO.,LTD
Wycieczka do fabryki Yurefon

Wycieczka do fabryki Yurefon

wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna
  Nasz zakład

  YUREFON MACHINERY CO., LTD jest specjalnie przeznaczony do maszyn do recyklingu tworzyw sztucznych i maszyn do wytłaczania tworzyw sztucznych. YUREFON MACHINERY CO., LTD nieustannie poświęca się badaniom i rozwojowi oraz marketingowi różnego rodzaju maszyn do recyklingu tworzyw sztucznych i maszyn do wytłaczania tworzyw sztucznych. Klient zawsze cieszy się fachową wiedzą i profesjonalnymi rozwiązaniami oferowanymi przez spółki w grupie. Profesjonalna technologia może zagwarantować, że nasze maszyny będą działać na wysokim poziomie innowacyjności, trwałości i niezawodności działania.

  Nasz warsztat

  Nasze biuro

  Pracujemy zawodowo dla maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych i maszyny do wytłaczania tworzyw sztucznych w projektowaniu, produkcji, eksporcie i serwisie, posiadając ponad 15-letnie doświadczenie w pracy. Nasz dumny produkt obejmuje maszynę do recyklingu plastikowych butelek PET do granulacji, maszynę do granulowania granulatów plastikowych PET, maszynę do recyklingu granulatów plastikowych PE PP, maszynę do recyklingu granulatów plastikowych PE PP, maszynę do recyklingu granulatów plastikowych PP HDPE, maszynę do recyklingu granulujących granulatów PP PE , maszyna do rozdrabniania odpadów z tworzyw sztucznych, maszyna do strzępienia o szerokim zastosowaniu, maszyna do rozdrabniania z podwójnym wałem, linia do wytłaczania rur z PP PE, linia do wytłaczania rur z PCV, linia do wytłaczania arkuszy drenażowych z HDPE i powiązane urządzenia pomocnicze.

  Dostarczyliśmy naszą maszynę wielu znanym przedsiębiorstwom produkującym wyroby z tworzyw sztucznych w Chinach i ponad 80 krajach w Azji Południowo-Wschodniej, na Środkowym Wschodzie, w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Unii Europejskiej, Afryce. W celu ciągłej poprawy jakości maszyny. Udoskonalamy nasz system zarządzania jakością i już przeszliśmy certyfikat ISO 9001-2008 i CE. Serdecznie witamy przyjaciół z całego świata w firmie i wspólnie się rozwijamy i tworzymy nową przyszłość.

  MASZYNY DO RECYKLINGU TWORZYW SZTUCZNYCH

  Maszyna do recyklingu plastikowych butelek PET do prania może łatwo myć i przetwarzać odpady butelek PET. Ta maszyna do recyklingu może przetwarzać odpady i brudne płatki butelek PET krok po kroku. Jest specjalny do mycia butelek PET. Możemy pomóc w przymocowaniu sprzętu na końcu linii mycia, aby całkowicie suche płatki mogły zostać zebrane i zapakowane bezpośrednio po umyciu.

  Maszyna do granulowania tworzyw sztucznych PET z międzynarodową zaawansowaną technologią recyklingu oraz w połączeniu z faktycznymi warunkami aplikacji. Ta maszyna do granulowania tworzyw sztucznych PET jest specjalnie zaprojektowana do recyklingu przetworzonych, mytych plastikowych płatków / skrawków z tworzywa sztucznego PET, takich jak płatki / skrawki z plastikowych butelek Cola, płatki / skrawki z butelek z oczyszczoną wodą, płatki / skrawki z arkuszy PET, płatki / skrawki z butelek PET itp.

  Linia do recyklingu odpadów tworzyw sztucznych PP PE może łatwo myć i przetwarzać odpady folii PP PE / worków / butelek. Odpady i brudne folie / torby / butelki PP PE można przetwarzać krok po kroku za pomocą tej maszyny do recyklingu. Jest specjalny do prania folii / worków / butelek PP PE. Możemy pomóc w podłączeniu sprzętu na końcu linii recyklingu prania, aby całkowicie suche płatki mogły być zbierane i pakowane bezpośrednio po umyciu.

  Maszyna do granulowania granulatu PP PE z granulatem z międzynarodową zaawansowaną technologią recyklingu oraz w połączeniu z faktycznymi warunkami aplikacji. Ta plastikowa maszyna do recyklingu granulatu jest specjalnie zaprojektowana do recyklingu przemytej plastikowej folii PE, takiej jak torby plastikowe PE, plastikowe folie opakowaniowe, plastikowe torby na zakupy, plastikowa torebka itp.

  SERIA MASZYN DO WYDOBYWANIA TWORZYW SZTUCZNYCH

  Linia do wytłaczania rur PVC składa się głównie z podwójnej stożkowej (równoległej) wytłaczarki ślimakowej, próżniowego zbiornika kalibrującego, zespołu odciągającego, zespołu tnącego, pochylacza itp. Wytłaczarka jednoślimakowa i jednostka odciągająca zastosowały importowany falownik klimatyzacji, zarówno próżniowe pompa i silnik napędowy zastosowały doskonałe produkty. Maszyna do rysowania obejmuje dwa pazury, trzy pazury, cztery pazury, sześć pazurów, osiem pazurów itp. Można stosować cięcie piłą lub cięcie planety, jest ono dodatkowo stosowane z miernikiem długości i grubości urządzenie zwiększające, właściwość grupy maszyn jest niezawodna, wydajność produkcji jest wysoka. Osiągnął światowy poziom zaawansowany.

  Linia do wytłaczania produkcji rur PE przyjmuje specjalną wydajną wytłaczarkę do rur HDPE / PP. Śruba wykonana z barierą i konstrukcją głowicy mieszającej. W beczce zastosowano nową lufę szczelinową, plastik i efekt mieszania jest dobry, ma również duże i stabilne wytłaczanie.
  Materiał + Kolor przedmieszka → Mieszanie → Ładowanie próżniowe → Suszenie surowca → Wytłaczarka jednoślimakowa → Wytłaczarka Color Line → Forma → Zbiornik do formowania próżniowego → Zbiornik wody chłodzącej w sprayu → Odciąg gąsienicowy → Przecinarka planetarna → Układarka → Ukończona kontrola i pakowanie produktu .

  Linia do produkcji profili do okien i drzwi z PCV to profesjonalne urządzenie do produkcji profili z tworzyw sztucznych z PVC. Główną produkcją jest seria drzwi i okien, profil mikropiankowy, mikropiankowy profil dekoracyjny itp. Charakteryzuje się wysokim poziomem automatyzacji, stabilną wydajnością pracy, wysoką wydajnością i wysoką wydajnością. Linia produkcyjna ma zalety wysokiego stopnia automatyzacji, stabilnej wydajności pracy, wysokiej wydajności, wysokiej wydajności, rozsądnej struktury i wygodnego użytkowania.

  Linia do produkcji płyt z tworzyw sztucznych na bazie żywicy z tworzywa sztucznego jako głównego surowca do produkcji urządzeń do produkcji płyt z tworzyw sztucznych. Jego surowcami są głównie PCW, PP, PE, PC, ABS i HIBS itp. Płyty z tworzywa sztucznego mają tę wyjątkową zaletę, że mają polimerowe tworzywa sztuczne, takie jak lekkie, odporne na korozję, piękne, nietoksyczne, bez smaku i przeciwstarzeniowe.
  Linia produkcyjna do wytłaczania arkuszy z tworzywa sztucznego ma znaczące cechy, takie jak prosty proces, elastyczne zastosowanie, niski poziom złomu, łatwy odzysk, kontrola siły wiązania itp. Teraz ta produkcja nadal pochłania i trawi sukces zagranicznych zaawansowanych urządzeń i technologii.

 • OEM / ODM
  Możemy produkować maszyny z tworzyw sztucznych, jak wymagają tego klienci.

  Możemy również oznaczać informacje klienta.

 • R & D
  Yurefon jest głęboko przekonany, że badania i rozwój stały się podstawą innowacji, dlatego nieustannie zajmujemy się badaniami i rozwojem różnych typów maszyn do wytłaczania tworzyw sztucznych i maszyn do recyklingu tworzyw sztucznych.

Szczegóły kontaktu
YUREFON MACHINERY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. KINGFY LEE

Tel: +8613913190110

Faks: 86-512-58492269

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

YUREFON MACHINERY CO.,LTD
NO5, North Renmin Road, Changyinsha town, Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
Tel:86-512-58492269
Privacy Policy Chiny dobra jakość Plastic Washing Recycling Machine dostawca. Copyright © 2018 - 2019 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.