Tel:
Chiny Maszyna do mycia tworzyw sztucznych producent
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
DOBRE LEPSZE NAJLEPSZE, CO MÓWIALIŚMY, CO ROBIMY. Profesjonalna maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych i wytłaczarka z tworzywa sztucznego.

Dom ProduktyLinia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych

Wysokowydajna wytłaczarka do rur z tworzyw sztucznych Głowica wytłaczarkowa do linii wytłaczania rur

Wysokowydajna wytłaczarka do rur z tworzyw sztucznych Głowica wytłaczarkowa do linii wytłaczania rur

  • High Standard Plastic Pipe Extrusion Moulding Machine Die Head For Pipe Extrusion Line
 • High Standard Plastic Pipe Extrusion Moulding Machine Die Head For Pipe Extrusion Line

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: ZHANGJIAGANG, JIANGSU, CHINY
  Nazwa handlowa: YUREFON
  Orzecznictwo: CE SGS ISO
  Numer modelu: Głowica wytłaczająca do formowania rur

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1KPL
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: BAZA DREWNA I DREWNO
  Czas dostawy: 40 DNI
  Zasady płatności: L / C, T / T, MoneyGram ,, Western Union
  Możliwość Supply: 200 ZESTAWÓW / ROK
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Głowica wytłaczająca do rur Marka silnika: Siemens
  Marka Inverter: Marka ABB Główny elektryczny: Marka Siemens i Schneider
  Czas gwarancji: 18 miesięcy Serwis pogwarancyjny: Inżynier za granicą
  High Light:

  corrugated pipe extrusion line

  ,

  plastic pipe making machine

  Rura głowicy wytłaczarki z HDPE / PVC do wytłaczania rur

  Sposób nakładania produktu

  Forma do wytłaczania rur Forma głowicy / rura jest ważnym i ważnym elementem procesu produkcji rur z tworzyw sztucznych.

  Do kształtowania i wymiarowania rury z HDPE / PVC dostosowywał się do wymagań klienta.

  Rura do rur HDPE / PVC zawierająca matrycę do wyciskania, matrycę i dyszę do ust, rękaw do zaklejania, elementy grzejne itp.

  Zwykle materiał matrycowy to 40Cr, polerowanie powierzchni wewnętrznej lub dostosowywanie.

  Rozmiar materiału tulei miedzianej.

  Grzałka wykonana jest z odlewanego z aluminium podgrzewacza płytowego.

  Cechy głowicy wytłaczarki do rur z HDPE / PCW do wytłaczania rur :

  1. Wykorzystanie ogólnej struktury wsparcia rdzenia ścieżki.

  2. Korzystanie ze zdejmowalnych urządzeń lokalizujących.

  3. Projekt kanału uniknął obszaru martwego i retencji.

  4. Zoptymalizowana konstrukcja przepływającego kanału zapewnia mu większą odporność na uderzenia.

  5. Wewnętrzna i zewnętrzna powierzchnia profilu jest gładka i pozbawiona zadrapań.

  6. Łatwy w montażu i demontażu.

  7. Forma ma wysoką stabilność i wysoką prędkość wytłaczania.

  O wytłaczaniu rur

  W głowicy matrycy stop będzie "otwierany" w wydrążony kształt. W zależności od rodzaju rury, która oznacza materiał i liczbę warstw, w większości przypadków stosuje się jedną z czterech zasad roboczych:

  1) Dysza pająka składa się z wewnętrznego trzpienia połączonego z zewnętrzną ścianą matrycy za pomocą kilku "nóżek", które utrzymują trzpień. W rezultacie kształt rury będzie miał linie spoin wszędzie tam, gdzie nogi przecinają stop. W rurach z PCV nie dojdzie do spawania, pod warunkiem, że kompresja będzie wystarczająco wysoka, aby stworzyć idealne spoiny. Gdy ten warunek zostanie spełniony, głowica pająka jest doskonałym wyborem dla rur z pcv z litymi ściankami.

  2) W przypadku PE spiralna matryca mendralna jest możliwa, ponieważ czas przebywania jest mniej istotny dla PE. Zgodnie z tą zasadą, stop jest rozprowadzany na kilka rur zasilających. Rury owijają się wokół centralnego trzpienia i są połączone z przestrzenią między trzpieniem a zewnętrzną ścianą dyszy; rury zasilające stopniowo zmniejszają swoją średnicę, gdy spiralnie poruszają się wokół trzpienia. Jednocześnie wzrasta przestrzeń między trzpieniem a zewnętrzną ścianą matrycy. Zmusza to stop do tworzenia warstw, co skutkuje jednolitą formą rury bez linii zgrzewania. Ta konstrukcja matrycy jest mniej odpowiednia dla PVC ze względu na długi czas przebywania. Spiralna matryca może być stosowana zarówno do rur jedno-, jak i wielowarstwowych.

  3) Zarówno PCV, jak i PE mogą być przetwarzane na matrycy do wieszania. Ta matryca dzieli stop nad dwoma ramionami, mniej lub bardziej w postaci wieszaka na ubrania. Ramiona są zakrzywione i mają zmienną średnicę, zwężając się w dół do mniejszego promienia dalej od kanału wejściowego. Ta zasada jest zwykle używana do formowania wielowarstwowej rury, ale utrzymanie jednolitej grubości ściany we wszystkich warstwach i na wszystkich bokach rury jest wyzwaniem.

  4) Najlepszą opcją tworzenia wielowarstwowej rury PVC jest symetryczna, rozgałęziona głowica. Rura jest uformowana w taki sam sposób, jak w dyszy typu "pająk". Różnica w stosunku do dyszy wieszakowej polega na tym, że wszystkie kanały podawania są całkowicie symetryczne, więc wszystkie linie przepływu są jednakowo długie. Pozwala to na podawanie stopu na różnych poziomach z różnych stron, przy jednoczesnym tworzeniu doskonałych warstw. Zasada ta jest również najlepszym wyborem dla rdzenia z rdzeniem z tworzywa piankowego. Jednakże rdzeń piankowy jest bardzo wymagający, ponieważ stop musi być równy temperaturze. Nierówna temperatura pojawi się w grubszych i cieńszych sektorach ścianki rury z powodu mniejszej lub większej ekspansji gazu zmieszanego z rdzeniem rdzenia. Kombinacja formuła-wytłaczanie - matryca musi być zrównoważona, a standardowa matryca przymocowana do bloku podajnika nie zapewni najniższych kosztów / długości rury.

  Bez względu na to, jaka zasada zostanie zastosowana, stop będzie zawsze dzielony na warstwy lub paski, które muszą się ponownie stopić w jedną rurę. Proces ten zostanie wzmocniony przez kompresję wewnątrz matrycy. Podwójna kompresja stosowana jest praktycznie we wszystkich nowoczesnych głowicach matrycowych, zarówno w celu zwiększenia wydajności, jak i optymalizacji jakości. Wyjście matrycy można podwoić, stosując podwójną kompresję. Praktyka pokazała, że ​​dla niezawodnej produkcji na wyższych wyjściach, głowice wymagają wystarczającego smarowania, aby zapobiec spaleniu przez miejscowe tarcie, brodę rosnąć itp. Zapobieganie występowaniu spalonych cząstek w głowicy jest bardzo ważne dla utrzymania wysokiej jakości rur.

  Szczegóły kontaktu
  YUREFON MACHINERY CO.,LTD

  Osoba kontaktowa: Henry

  Tel: +8613773240086

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
  Inne produkty
  YUREFON MACHINERY CO.,LTD
  NO5, North Renmin Road, Changyinsha town, Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
  Tel:86-512-58492269
  Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Maszyna do mycia tworzyw sztucznych dostawca. © 2018 - 2020 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.