Tel:
Chiny Maszyna do mycia tworzyw sztucznych producent
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
DOBRE LEPSZE NAJLEPSZE, CO MÓWIALIŚMY, CO ROBIMY. Profesjonalna maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych i wytłaczarka z tworzywa sztucznego.

Dom ProduktyMaszyna do recyklingu zużytych opon

Sprzęt do recyklingu opon w trzech kątach Odpadów SN - DS - 1400 do złomu opon gumowych

Sprzęt do recyklingu opon w trzech kątach Odpadów SN - DS - 1400 do złomu opon gumowych

  • Three Angle Shaft Waste Tyre Recycling Equipment SN - DS - 1400 For Rubber Tyre Scrap
 • Three Angle Shaft Waste Tyre Recycling Equipment SN - DS - 1400 For Rubber Tyre Scrap

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu Chiny
  Nazwa handlowa: YUREFON
  Orzecznictwo: CE SGS
  Numer modelu: SN-DS-1400

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1KPL
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: BAZA DREWNA
  Czas dostawy: 60days
  Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 50 ZESTAWÓW / ROK
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Moc silnika: 55 kW * 2 Pojemność: 1000 kg / h
  Ostrze: D2 Konstrukcja wału: Trzy kąty
  Łożysko: SKF silnik: WN
  High Light:

  old tyre recycling machine

  ,

  tire recycling production line

  maszyna do recyklingu zużytych opon, recykling opon, zużyty sprzęt do recyklingu opon

  Opis maszyny do recyklingu zużytych opon, recyklingu opon, używanego sprzętu do recyklingu opon:

  Metoda recyklingu zużytej opony polega na oddzieleniu wewnętrznego drutu stalowego i włókna od odpadowej opony poprzez wiele rodzajów technologii i rozdrobnienia granulatu gumowego na proszek. Odpadowe urządzenia do obróbki opon nadają się do międzynarodowego rozwoju i stylu zarządzania. Na tym zasługuje odzyskanie zużytej opony na gumową granulkę / proszek osiągającą 100% dostępność. Skrzydło do drugiego zanieczyszczenia w procesie produkcyjnym, wznowienie zużytej opony to tak naprawdę recykling, zwany długotrwałym rozwojem.

  Proszki kauczukowe są szeroko stosowane i prawie nie pokrywają wszystkich linii przemysłowych. Może zastąpić materiał, taki jak plastik, zamiast gumy natury, być odrodzonymi oponami. Stosuje się go w pasie sportowym i podeszwie buta, można go również stosować na autostradach, w podróżach lotniczych, a także w kolejowych podkładach kolejowych trzeciej generacji jako asfalt modyfikacyjny.

  Rozdrabniacze serii zostały zaprojektowane dla szerokiej gamy zastosowań i gałęzi przemysłu, nadających się do rozdrabniania materiałów stałych, takich jak odpady elektroniczne, metal, drewno, tworzywa sztuczne, opony złomowe, beczki do pakowania, palety itp. W zależności od materiału wejściowego i następujących Przetwarzanie rozdrobnionego materiału może być wykorzystane bezpośrednio lub przejść do następnego etapu zmniejszania rozmiaru. Jest szeroko stosowane w recyklingu odpadów przemysłowych, recyklingu medycznym, recyklingu, recyklingu palet, recyklingu odpadów komunalnych, recyklingu tworzyw sztucznych, recyklingu opon, przemysłu papierniczego i itp.
  dwie serie rozdrabniaczy posiadają dwa wirniki wbudowane w maszynę, które obracają się z niską prędkością, wysokim momentem obrotowym i niskim poziomem szumu. System kontroli mikroprocesorowego logotypu firmy Adopt sienmens z funkcją startu, zatrzymania, automatycznych czujników cofania, chroniących maszynę przed przeciążeniem i zakleszczeniem.
  Niszczarka do metalu / opony nadaje się do kruszenia dużego litego materiału, takiego jak telewizor, pralka, powłoka lodówki, wielkogabarytowa rura, złączki rurowe, szyna wózka widłowego, opony, tuleja do pakowania, nadwozie pojazdu, aluminium, miedź i stal mniej niż 10 mm.

  Podstawowe parametry maszyny do recyklingu zużytych opon, recyklingu opon, używanego sprzętu do recyklingu opon:

  Model

  SN-DS61180

  SN-DS61210

  SN-DS61210

  SN-DS80210

  Pozycja

  Wymiar L / W / H (mm)

  5404 × 2404 × 3746

  5297 × 2714 × 3537

  6279 × 2404 × 3717

  7110 × 2911 × 4240

  Komora cięcia C / D (mm)

  1812 × 1490

  2112 × 1510

  2112 × 1510

  2108 × 1910

  Średnica wirnika (mm)

  φ800

  φ800

  φ800

  φ 980

  Ilość ostrza (szt.)

  24

  24

  21

  14

  Grubość ostrzy (mm)

  75

  75

  100

  150

  Moc silnika głównego (kW)

  75 + 75

  75 + 75

  90 + 90

  225 + 225

  Waga (kg)

  20200

  23200

  23300

  26000

  Przedstawienie problemu związanego z odpadami:

  Ponieważ ludzie coraz częściej zwracają uwagę na zdrowie i środowisko, usuwanie różnych rodzajów odpadów, takich jak odpady z tworzyw sztucznych, zużyte opony, zużyte gumy, odpady medyczne, komunalne odpady stałe i inne odpady, staje się coraz pilniejszym problemem. świat i jest aktualnym tematem. Wiele osób chce recyklować opony. Inwestycja w zakład recyklingu zużytych opon dla opon do samochodów i ciężarówek staje się jedną z najbardziej dochodowych i obiecujących gałęzi przemysłu. Recykling opon do odpadów Yurefon słynie z dłuższej żywotności, doskonałej odporności na korozję, niewielkiej konserwacji, solidnej konstrukcji i dużej elastyczności. Zakład recyklingu zużytych opon oferowany przez Yurefon ma większą elastyczność i może być odpowiedni do zarządzania wszelkiego rodzaju oponami, redukując je do granulatów. Yurefon stosuje unikatowe i najnowsze technologie, aby zwiększyć wydajność maszyny w celu utylizacji dużych ilości zużytych opon.

  W jaki sposób zużyte opony tak bardzo wpływają na życie ludzi? W dzisiejszych czasach usuwanie zużytych opon staje się bardzo bieżącym tematem, ponieważ wiele problemów spowodowanych stosem opon może ostatecznie wybuchnąć. Najbardziej widocznym problemem związanym z dużymi stosami opon jest zagrożenie pożarem, jakie one stwarzają. Po zapaleniu się stosu opony bardzo trudno go zgasić. W niektórych przypadkach stosy opon paliły się przez kilka miesięcy, a czarne opary były widoczne przez wiele mil. Choroby, takie jak zapalenie mózgu i gorączka denga, odnotowano również wokół stosów opon złomowych, szczególnie w obszarach o cieplejszym klimacie, które są idealnym podłożem dla komarów niosących choroby. Zakłady recyklingu oferowane przez Yurefon do obróbki opon złomowych mogą obrabiać każdy typ opon i przetwarzać je na granulki.

  Szczegóły kontaktu
  YUREFON MACHINERY CO.,LTD

  Osoba kontaktowa: Henry

  Tel: +8613773240086

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
  Inne produkty
  YUREFON MACHINERY CO.,LTD
  NO5, North Renmin Road, Changyinsha town, Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
  Tel:86-512-58492269
  Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Maszyna do mycia tworzyw sztucznych dostawca. © 2018 - 2020 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.