Tel:
Chiny Maszyna do mycia tworzyw sztucznych producent
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
DOBRE LEPSZE NAJLEPSZE, CO MÓWIALIŚMY, CO ROBIMY. Profesjonalna maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych i wytłaczarka z tworzywa sztucznego.

Dom ProduktyLinia do wytłaczania plastiku

Maszyna do wytłaczania termoplastów PP / PS, maszyna do produkcji wytłaczarek arkuszowych SJ120

Maszyna do wytłaczania termoplastów PP / PS, maszyna do produkcji wytłaczarek arkuszowych SJ120

PP / PS Thermoplastic Extrusion Machine , SJ120 Packaging Sheet Extruder Making Machine

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: JIANGSU CHNA
Nazwa handlowa: YUREFON
Orzecznictwo: CE SGS
Numer modelu: SJ120

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1KPL
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: BAZA DREWNA
Czas dostawy: 120DAYS
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20 ZESTAWÓW / ROK
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Linia do wytłaczania PP PS Surowiec: PP PE Granulaty
Beczka z gwintem: Bimetaliczny Skrzynia biegów: Guomao
silnik: Siemens Original Inwerter: WĄTEK
Główne części elektryczne: Siemens Schneider Serwis pogwarancyjny: Inżynier za granicą
Moc silnika: 160kw Wytłaczanie Pojemność: 350 kg / h

PP / PS Kształtowanie termiczne i pakowanie Wytłaczanie Linia produkcyjna:

PP / PS jednowarstwowe, współwytłaczane dwukolorowe, dwustronnie przezroczyste arkusze stosowane są w branży termoformowania i pakowania.PP stosuje się przeźroczysty arkusz, matowy arkusz połysku (gruby i drobny), dwukolorowy arkusz i kilka innych arkuszy w branży papierniczej.

Płyta do spieniania PP jest używana głównie do tektury materiałów piśmiennych i płyty rozdzielającej do pakowania, służy również do produkcji przyłbicy, panelu akustycznego, półki na bagaż, części do dekoracji wnętrz, pokrowca i pudełka itp. W branży dekoracji wnętrz samochodów.

Arkusz przewodzący elektryczność PS:


Głównie używane do pakowania półprzewodnikowych komponentów elektrycznych, produktów komputerowych, które nie wymagają pyłu, a nie elektryczności statycznej, częstotliwości radiowych ani urządzeń.

Arkusze wytwarzane przez to urządzenie są odpowiednie do materiałów dekoracyjnych, opakowań blistrowych, artykułów papierniczych, artykułów codziennego użytku i innych dziedzin. Stosowane są często do pakowania żywności i pakowania produktów elektrycznych; Ponieważ wymagania dotyczące pakowania są różne, z powodzeniem opracowaliśmy, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy linie produkcyjne do wytłaczania trzech / pięciu / siedmiu warstw, które w jak największym stopniu spełniają wymagania dotyczące arkuszy; także zakres wydajności od 100-1200 kg / h jest dla wielu możliwości.

Zgodnie z różnymi materiałami, główna maszyna wytłaczarki może wykorzystywać wyciągający lub nie wyczerpujący pojedynczy ślimak, równoległy podwójny ślimak i stożkowy podwójny śrubowy, aby nadawać się do wytwarzania różnorodnych arkuszy z tworzywa sztucznego. Śruba jest zaprojektowana jako specjalna funkcja mieszania i wysoka zdolność plastyfikująca, dzięki czemu ma doskonałą plastyfikację i stabilne wytłaczanie. Wielopunktowy zmieniacz sit może być opcjonalny, np. Ciśnienie hydrauliczne jednokierunkowe ciśnienie hydrauliczne dwukierunkowe i non-stop podwójny przepływ. Dysza przyjmuje konstrukcję podwójnego dławienia, dzięki czemu regulacja grubości blachy jest dokładniejsza. Zgodnie z grubością blachy, kalander ma trzy typy ułożenia walców, które są poziome, pionowe, przechylne i dwa rodzaje metody podnoszenia, która jest ciśnieniem hydraulicznym, mechanicznym. Regulacja szczeliny rolki jest wygodna, aby zapewnić jednolitą grubość arkusza i efekt kalandrowania. Wyposażony w odpowiednią rolkę prowadzącą chłodzenie zwiększa efekt chłodzenia. Ponadto urządzenie do przycinania gwarantuje wymaganie szerokości arkusza. Cięcie poprzeczne synchronizuje się z wyciskaniem arkuszy, co zapewnia jakość cięcia i stabilną pracę przez długi czas

Właściwości tych polimerów i ich mieszanin znacznie polepszają zakres zastosowania wyrobów z tworzyw sztucznych. Jeśli celem produkcji linii do wytłaczania arkuszy z tworzywa sztucznego jest osiągnięcie wysokiej wydajności produkcyjnej, należy wziąć pod uwagę, że najważniejszymi dwoma punktami są: racjonalne zaplanowanie procesu produkcji linii do wytłaczania plastiku, aby linia produkcyjna dostosowała się do wysokiej intensywności operacja; Po drugie, elastyczny elastyczny i niezawodny system sterowania wytłaczaniem z blachy cienkiej, zgodnie ze zmianami w produkcji w celu dokonania szybkiej i prostej regulacji, ogranicza konserwację, aby uzyskać wysoką wydajność linii do wytłaczania plastikowych blach.

Główna specyfikacja techniczna
Materiał Peletki PP / PS z pierwszego tłoczenia, materiał do recyklingu lub 100% recykling płatków
Podanie Pakowanie, termoformowanie itp.
Grubość (mm) 0,15-2,0
Szerokość (mm) 600-1500
Wydajność (kg / h) 100-1200 kg / h
Struktura warstw Jednowarstwowa lub wielowarstwowa

 

Szczegóły kontaktu
YUREFON MACHINERY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: zhu

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
NO5, North Renmin Road, Changyinsha town, Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
Tel:86-512-58492269
Privacy Policy Chiny dobra jakość Plastic Washing Recycling Machine dostawca. Copyright © 2018 - 2019 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.