Tel:
Chiny Maszyna do mycia tworzyw sztucznych producent
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
DOBRE LEPSZE NAJLEPSZE, CO MÓWIALIŚMY, CO ROBIMY. Profesjonalna maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych i wytłaczarka z tworzywa sztucznego.

Dom ProduktyLinia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych

Linia do wytłaczania rur z tworzywa sztucznego z pojedynczą / podwójną ścianą, do PP PE PVC o wysokiej prędkości, o niskim poziomie hałasu

Linia do wytłaczania rur z tworzywa sztucznego z pojedynczą / podwójną ścianą, do PP PE PVC o wysokiej prędkości, o niskim poziomie hałasu

  • Single / Double Wall Plastic Pipe Extrusion Line For PP PE PVC High Speed Low Noise
 • Single / Double Wall Plastic Pipe Extrusion Line For PP PE PVC High Speed Low Noise

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
  Nazwa handlowa: YUREFON
  Orzecznictwo: CE SGS
  Numer modelu: SJZ65 / 132

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1KPL
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: BAZA DREWNA I DREWNO
  Czas dostawy: 50DAYS
  Zasady płatności: L / C, T / T, MoneyGram ,, Western Union
  Możliwość Supply: 200 USTA / ROK
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Linia do produkcji rur z tworzyw sztucznych falistej Śruba i beczka: Bimetaliczny
  silnik: Siemens Original Skrzynia biegów: Duoling
  Zakres wydajności: 500 kg / h Inwerter: WĄTEK
  Główny elektryczny: Siemens i Schneider Gwarancja: 18 miesięcy
  Serwis pogwarancyjny: Inżynier za granicą
  High Light:

  pvc pipe manufacturing equipment

  ,

  plastic pipe making machine

  Jednościenna i dwuścienna linia do wytłaczania rur falistych PP PE PVC, plastikowa maszyna do produkcji rur falistych

  Linia do produkcji rur falistych z PVC jednościennych

  Rury faliste z PCV o pojedynczej ściance na bazie PCV jako głównego surowca, wytwarzanego metodą wytłaczania z rozdmuchem. Nowy produkt opracowany w 1970 roku. Rury faliste z PCW o jednolitych ściankach wykorzystują strukturę rowków pierścieniowych, aby zapewnić sztywność zarówno sztywnej rury PCV, jak i elastyczność węża, dzięki czemu rura ma właściwości miękkiego wewnątrz sztywnego. Może być używany do transportu niektórych cieczy i gazów oraz osadzonej obudowy z drutu.

  Linia do produkcji rur falistych z podwójną ścianką HDPE

  Rura karbowana z podwójnej ściany HDPE to nowa rura z zewnętrzną ścianą o strukturze pierścienia i gładką ścianą wewnętrzną. Po raz pierwszy z sukcesem rozwijał się na początku lat 80. w Niemczech. Po ponad 10 latach rozwoju i doskonalenia, był bardzo dojrzały w procesie produkcyjnym i zastosowaniu technologii. Ze względu na doskonałą wydajność i względnie niskie koszty, ma on świetne promocje i jest szeroko stosowany w Europie, Stanach Zjednoczonych i innych rozwiniętych krajach. W Chinach promocja i zastosowanie dwuwarstwowej rury falistej HDPE znajduje się w fazie podwyższonej, a wskaźniki techniczne osiągnęły standardy. Rury z podwójnie ściankami falistej ściany są zwykle niebieskie i czarne; niektóre marki będą używać żółtej ściany.

  Opis linii do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych falistej, Maszyna do produkcji rur z tworzyw sztucznych falistej:

  System sterowania: ta linia rur falistych jednościennych i dwuściennych może być wyposażona w profesjonalny system sterowania PLC firmy Siemens, 15-calowy kolorowy ekran dotykowy z interfejsem człowiek-maszyna, wysoką automatyzację, niezawodne działanie, łatwą obsługę, funkcję zdalnego sterowania, która może realizować zdalny błąd diagnozę i wykluczyć taką możliwość.

  Wytłaczarka: Wytłaczarka jednoślimakowa / wytłaczarka dwuślimakowa o dużej prędkości i wydajności jest specjalnie zaprojektowana do wyciskania materiału PP PE / PVC. Rowkowana lufa, wyposażona w cichszą dmuchawę, dużą prędkość i twardy reduktor biegów. Wewnętrzna i zewnętrzna warstwa falistej rury są niezależnie doprowadzane przez dwie wytłaczarki. Może sprawić, że warstwy wewnętrzne i zewnętrzne wytworzą inny materiał i zagwarantują wysoką wydajność wytłaczania. Możemy również użyć jednej wytłaczarki do wytworzenia tego samego koloru, tego samego materiału, rury falistej, aby zaoszczędzić na kosztach maszyny.


  Maszyna do formowania tekturnicy: Maszyna do formowania tektury falistej przyjmuje konstrukcję poziomą z przekładnią łańcuchową, wyposażoną w układ chłodzenia z otwartym obiegiem wody z układem dmuchawy chłodzącej. To znacznie zwiększa szybkość produkcji. Mold Blocks moving przyjmuje zaawansowany synchroniczny górny i dolny mechaniczny układ napędowy. Zapewnia dokładność ruchów i stabilność jakości rur z tworzyw sztucznych. Zaawansowany system samosmarowania sprawia, że ​​formy formujące i tarcze płyt ściernych minimalizują i znacznie przedłużają żywotność.


  Głowica matrycy: Głowica ma dwie struktury: Niezależna struktura wytłaczania i struktura współwytłaczania. Głowica wytłaczarki ma konstrukcję dwukanałową, azotowanie i polerowanie, specjalnie zaprojektowane formy do ust, odpowiednie do różnych materiałów i produkcji rur o różnej sztywności pierścienia. Głowica matrycy ma odpowiednio wodny i powietrzny układ kołowy i tworzy rurę falistą z podwójną ścianką przez chłodzenie wodą. Specjalna konstrukcja formy zapewnia równomierną grubość ścianki wewnętrznej i zewnętrznej oraz stabilność formy.


  Maszyna do cięcia: dzięki elektrycznemu, pneumatycznemu sterowaniu połączeniem może wykonać gładkie nacięcie rury, cięcie bez zapachu, prosta i czuła operacja staje się prawdą. Może zaimplementować automatyczne cięcie o stałej długości, dopasowane do ładowanego sprzętu o stałej długości.

    

  Szczegóły kontaktu
  YUREFON MACHINERY CO.,LTD

  Osoba kontaktowa: Henry

  Tel: +8613773240086

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
  Inne produkty
  YUREFON MACHINERY CO.,LTD
  NO5, North Renmin Road, Changyinsha town, Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
  Tel:86-512-58492269
  Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Maszyna do mycia tworzyw sztucznych dostawca. © 2018 - 2020 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.