Tel:
Chiny Maszyna do mycia tworzyw sztucznych producent
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
DOBRE LEPSZE NAJLEPSZE, CO MÓWIALIŚMY, CO ROBIMY. Profesjonalna maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych i wytłaczarka z tworzywa sztucznego.

Dom ProduktyPlastikowa maszyna do granulacji recyklingu

Zatwierdzona CE PE PP Film Bag Recykling tworzyw sztucznych Granulator Maszyna do granulacji, Maszyna do produkcji miękkich tworzyw sztucznych

Zatwierdzona CE PE PP Film Bag Recykling tworzyw sztucznych Granulator Maszyna do granulacji, Maszyna do produkcji miękkich tworzyw sztucznych

  • CE approved PE PP Film Bag Plastic Recycling Granulator Pelletizing Machine , Soft Plastic Granules Making Machine
  • CE approved PE PP Film Bag Plastic Recycling Granulator Pelletizing Machine , Soft Plastic Granules Making Machine
 • CE approved PE PP Film Bag Plastic Recycling Granulator Pelletizing Machine , Soft Plastic Granules Making Machine

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: YUREFON
  Orzecznictwo: CE SGS ISO
  Numer modelu: Granulator

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Nagie pakowania
  Czas dostawy: 50 dni po wpłacie
  Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 20 zestawów rocznie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Obiekt procesu: Miękkie tworzywo PP PE materiał: 38CrMoAl
  Funkcja: Granulowanie / granulowanie w stopie Wymóg pracy: 1 lub 2
  Moc instalacyjna: Około 200 kW (zgodnie ze specyfikacją) Wymiary produktu: 2,5-4 mm
  High Light:

  granulator for plastic recycling

  ,

  plastic granules making machine

  18 monthes assurance maszyna do recyklingu granulatu / granulatora foliowego z PP PE

  Opis maszyny do recyklingu granulatu / granulatora foliowego PP PE:

  Maszyna do recyklingu granulatu folii PE z międzynarodową zaawansowaną technologią recyklingu i połączona z rzeczywistym stanem aplikacji. Ta maszyna do recyklingu granulatu z tworzyw sztucznych specjalizuje się w recyklingu mytych folii PE z tworzyw sztucznych, takich jak plastikowe worki PE, folie do pakowania z tworzyw sztucznych, plastikowe torby na zakupy, plastikowa torebka itp.

  Po technikach przetwarzania, takich jak kompresja, ogrzewanie, stapianie, granulowanie, chłodzenie, suszenie itp., Końcowymi produktami są granulki z tworzywa sztucznego, granulki, które mogą być do produkcji worków na śmieci, rur drenażowych, płyt z tworzyw sztucznych itp.

  Filmy z certyfikatem CE Torba foliowa PE PP Granulator do recyklingu tworzyw sztucznych Maszyna do granulacji:

  (kliknij, aby obejrzeć)

  Zatwierdzona CE PE PP Film Bag Recykling tworzyw sztucznych Granulator Maszyna do granulacji wideo

  Przepływ roboczy granulatora / granulatora worka foliowego PP PE:

  Przenośnik taśmowy → Cylinder kompresyjny (aglomerator) → Wydajna wytłaczarka → Bezstopniowy zmieniacz filtra hydraulicznego → Peletyzacja pierścienia wodnego → Maszyna wibracyjna → Maszyna odwadniająca → Dmuchawa → Zbiornik magazynowy → Elektryczny panel sterowania

  1. Podawanie przenośnika taśmowego: w standardzie konstrukcja z tworzywa sztucznego, takiego jak folia, torba, włókno, rafia, przenoszona do bębna zagęszczającego przez przenośnik taśmowy; aby przetworzyć skrawki rolek, urządzenie do odwijania rolek jest opcjonalną metodą podawania. Napędy silnikowe przenośnika taśmowego i urządzenia ciągnącego współpracują z falownikiem ABB. Prędkość podawania przenośnika taśmowego i odwijania rolki jest w pełni automatyczna w oparciu o przestrzeń beczki ubijaka. Wykrywacz metalu może być połączony z przenośnikiem taśmowym i może łączyć się z systemem sterowania, aby ostrzec i zatrzymać system, w przypadku, gdy metal wpadnie w śrubę.

  2. Cylinder kompresyjny: kruszenie i ubijanie materiału, łopatki obrotowe ubijaka obcinają przychodzące skrawki. Ogrzewanie tarciowe, które powodowane jest przez szybkie łopatki wirujące, podgrzewa złom i pozwala im kurczyć się tuż poniżej punktu aglomeracji. Optymalnie zaprojektowana struktura prowadząca zagęszcza materiał i kieruje go do ślimaka wytłaczarki. Kruszy, suszy i prasuje materiał, co umożliwia szybkie i stabilne podawanie z zagęszczarki bezpośrednio do wytłaczarki.

  3. Wytłaczarka: do plastyfikacji i odgazowania, specjalistyczna wytłaczarka jednoślimakowa stosowana do topienia wstępnie sprasowanego materiału. Plastikowe resztki dobrze się stopią, uplastycznią w wytłaczarce pierwszego stopnia, a tworzywo sztuczne zostanie wytłoczone przez wytłaczarkę drugiego stopnia. Dzięki dwustrefowemu systemowi odgazowania próżniowego substancje lotne, takie jak cząsteczki o niskiej masie cząsteczkowej i wilgoć, zostaną usunięte z wydajności, szczególnie odpowiednie do ciężkiej zadrukowanej folii i materiału z niewielką zawartością wody.

  4. Bezstopniowy zmieniacz filtra hydraulicznego: filtracja dwustopniowa, filtracja wstępna w pierwszej wytłaczarce i filtracja dokładna w drugiej wytłaczarce, w celu zmniejszenia częstotliwości zmiany sit filtracyjnych. Wymagania dotyczące technologii filtrów zależą w dużym stopniu od jakości materiału wejściowego, jak również od planowanego użycia granulek.

  5. Peletyzacja skrawaniem: system granulowania z pierścieniem wodnym z wykrojnikiem jako standardowa metoda granulowania w systemie Yurefon. Samonastawna głowica granulująca zapewniająca najlepszą jakość granulatu i konsekwentnie prawidłowe ciśnienie ostrzy może zapewnić długą pracę. Prędkość obrotowa ostrzy tnących jest automatyczna na podstawie ciśnienia wytłaczania stopu. Zaawansowane odwadniające sito wibracyjne łączące z odwadnianiem odśrodkowym typu pionowego, obecne wysoko wydajne suszone pelety.

  Parametry maszyny do recyklingu granulatu / granulatora worka foliowego PP PE z tworzywa sztucznego:

  POJEMNOŚĆ
  (kg / h)
  POBÓR ENERGII
  (kw)
  KONSUMPCJA WODY PRACA ZAWARTOŚĆ WILGOTNOŚCI
  100-150 150 Utrzymuj zimną wodę 1-2 < 2%
  250-300 200 Utrzymuj zimną wodę 1-2 < 2%
  350-400 280 Utrzymuj zimną wodę 1-2 < 2%
  450-500 360 Utrzymuj zimną wodę 1-2 < 2%

  Zdjęcia zatwierdzonego przez CE worka foliowego PE PP do recyklingu Granulator do granulacji

  Zatwierdzona CE Torba foliowa PE PP Granulator do recyklingu tworzyw sztucznych Maszyna do granulacji, Granulki z miękkiego tworzywa sztucznego Podawanie maszynyZatwierdzona CE Torba foliowa PE PP Granulator do recyklingu tworzyw sztucznych Maszyna do granulacji, granulat do produkcji miękkich tworzyw sztucznychZatwierdzona CE Torba foliowa PE PP Granulator do recyklingu tworzyw sztucznych Maszyna do granulacji, aglomerator do produkcji miękkich granulatów z tworzyw sztucznych

  Korzyść:

  Bardzo niska prośba o pracę.

  Stabilna praca.

  Automatyczna stała kontrola temperatury.

  Certyfikat CE, certyfikat ISO9001, certyfikat SGS

  Konfiguracja w oparciu o wymagania klienta i materiał, i dać rozsądną sugestię.

  Szczegóły kontaktu
  YUREFON MACHINERY CO.,LTD

  Osoba kontaktowa: Henry

  Tel: +8613773240086

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
  Inne produkty
  YUREFON MACHINERY CO.,LTD
  NO5, North Renmin Road, Changyinsha town, Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
  Tel:86-512-58492269
  Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Maszyna do mycia tworzyw sztucznych dostawca. © 2018 - 2020 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.