Tel:
Chiny Maszyna do mycia tworzyw sztucznych producent
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
DOBRE LEPSZE NAJLEPSZE, CO MÓWIALIŚMY, CO ROBIMY. Profesjonalna maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych i wytłaczarka z tworzywa sztucznego.

Dom ProduktyMaszyna do mycia tworzyw sztucznych

Butelka PET Plastikowa maszyna do prania Recyklingu z gorącą pralką i myciem frykcyjnym

Butelka PET Plastikowa maszyna do prania Recyklingu z gorącą pralką i myciem frykcyjnym

  • PET Bottle Plastic Washing Recycling Machine With Hot Washer And Friction Washing
  • PET Bottle Plastic Washing Recycling Machine With Hot Washer And Friction Washing
  • PET Bottle Plastic Washing Recycling Machine With Hot Washer And Friction Washing
  • PET Bottle Plastic Washing Recycling Machine With Hot Washer And Friction Washing
  • PET Bottle Plastic Washing Recycling Machine With Hot Washer And Friction Washing
 • PET Bottle Plastic Washing Recycling Machine With Hot Washer And Friction Washing

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
  Nazwa handlowa: Yurefon
  Orzecznictwo: CE ISO
  Numer modelu: PET

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Nagie pakowania
  Czas dostawy: 50 dni po wpłacie
  Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 20 zestawów rocznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Obiekt procesu: używane plastikowe butelki PET materiał: SUS304
  Wymóg pracy: 6 lub 8 Moc instalacji: Około 220 KW (zgodnie ze specyfikacją)
  Wilgoć: 1% Wymiary produktu: 14-18 mm

  1000 kg / h używana linia do recyklingu butelek PET pralka z gorącą podkładką i myciem tarciowym

  Stabilna wydajność pracy
  Niskie koszty utrzymania
  Wydajna wydajność

  Funkcjonować:
  Aby oddzielić butelki PET od płatków z etykiety PE / PP, nasadki, oleju, śmieci, chroń środowisko, unikaj białego zanieczyszczenia.
  Ta linia do recyklingu składa się z separatora, kruszarki, systemu mycia na zimno i na gorąco, odwadniania, suszenia, systemu pakowania itp.
  Ta linia do rozdrabniania, recyklingu i mycia linii do butelek PET może z łatwością zmyć i poddać recyklingowi odpady płatków butelek PET. Odpady i brudne płatki butelek PET mogą być obrabiane krok po kroku przez tę maszynę do recyklingu. Jest specjalny do mycia płatków butelek PET. Możemy pomóc w zamocowaniu sprzętu na końcu linii myjącej, aby całkowicie suche płatki można było zbierać i pakować bezpośrednio po umyciu.
  Cała linia produkcyjna może być zaprojektowana na podstawie tego, jak brudne są płatki PET i upewnić się o jakości gotowych produktów.
  Koordynowanie linii produkcyjnej dzięki następującym zaprogramowanym pracom (system granulacyjny), a także wytwarzanie odpadów i brudnych butelek PET jako materiału granulowanego PET oraz w celu produkcji nowych butelek PET.

  Całe 1000 kg / h używane linia recyklingu prania butelek PET zawiera
  1) Przenośnik taśmowy: Materiały trafiają do rozdrabniacza za pomocą pasa gąsienicowego, który jest przesuwany za pomocą wewnętrznego kółka przewijania.
  2) Label Seperator: Usuń etykietę z butelek.
  3) Ręczny pasek sortujący: Jeśli etykieta nadal znajduje się w butelce, pracownik może ręcznie usunąć etykietę. I można oddzielić różne kolory ręcznie.
  4) Przenośnik taśmowy: Materiały trafiają do rozdrabniacza za pomocą pasa gąsienicowego, który jest przesuwany za pomocą wewnętrznego kółka przewijania.
  5) Crusher: Zmiażdż materiał.
  6) Ładowarka śrubowa: Włóż płatki do gorącej podkładki, aby je oczyścić.
  7) Hot Washer: Jeśli butelka jest bardzo brudna, jak olej, piasek, należy użyć gorącej podkładki.
  8) Ładowarka śrubowa: Włóż płatki do myjki wysokoobrotowej do czyszczenia.
  9) Szybka podkładka cierna: po zmiażdżeniu materiał wchodzi do jamy ustnej, przez dużą prędkość na osi klapy ostrza i rozpyla wodę, aby uzyskać wspólną funkcję dobrego czyszczenia.
  10) Pływająca podkładka 1: Używa się jej do czyszczenia płatków domowych, sprawia, że ​​płatki są bardziej siatkowe i bardziej białe. Jest również niezbędne wyposażenie butelki i zakrętki.
  11) Pływająca podkładka 2: Używa się jej do czyszczenia płatków domowych, sprawia, że ​​płatki są bardziej siatkowe i bardziej białe. Jest również niezbędne wyposażenie butelki i zakrętki.
  12) Odwadnianie: Odrzucenie wody z płatków, wilgotność jest mniejsza niż 2%.
  13) Suszenie rurociągu
  14) Silo: Materiały do ​​przechowywania.
  15) Elektryczna szafa sterownicza: Sterowanie PLC.

  Dane techniczne

  Pojemność wejściowa

  1000 kg / h

  Warsztat (M * M * M)

  55 (L) × 15 (W) × 6 (H)

  Personel pomocniczy

  8 osób

  Moc instalacji

  307KW

  Konsumpcja wody:

  3,5 Ton / h

  Produkt finalny

  Wilgotność: maks. 1%
  Gęstość nasypowa: 0,3 G / CM 3
  Wielkość cząstek: 14-18 mm
  Zawartość metalu: maks. 20 ppm
  Zanieczyszczenia pływające: mniej niż 200 ppm
  Całkowite zanieczyszczenie: 320 ppm


  Cel i znaczenie:
  1000 kg / h używana linia do recyklingu butelek PET to nasza firma wchłonięta przez zagraniczne zaawansowane technologie i opracowała własny projekt i produkcję. Urządzenie dzieli się na rozpakowywanie, mycie, sortowanie, wykrywanie metalu, kruszenie, mycie pływające, mycie na gorąco, ocieranie, płukanie, odwadnianie, suszenie i etapy procesu pakowania. Sprzęt do produkcji wysokiej jakości płatków butelek PET, PET może być poddany recyklingowi do produkcji produktów z włókien poliestrowych, takich jak PET i innych produktów pokrewnych, całkowicie zmieniony poprzednio historia, że ​​recyklingowy chip butelek PET może zrobić tylko poliestrowe włókno cięte z recyklingu nie może zrobić. Cały proces projektowania linii produkcyjnych jest uzasadniony, wysoki stopień mechanizacji, mniej inwestycji, łatwa konserwacja.

  Zasady działania i cechy:
  1. Może to być zrealizowane automatycznie nieopakowane maszyny do produkcji butelek z cegieł, a poprzez ciągłe mycie może być piaskowany, oczyszczony z zanieczyszczeń, a także usuwane etykiety PE, etykiety papierowe i niektóre etykiety PVC, co ułatwia proces ciągłego mycia w procesie recyklingu butelek, i lepsze wykorzystanie.
  2. W platformie roboczej do selekcji można usunąć butelkę zawierającą niejednorodne klasy, różne kolorowe butelki, etykiety, wióry, metal i śmieci w butelkach PET, aby zapewnić kolejny krok do łatwiejszego kruszenia butelek.
  3. Zaprojektowany do młynka do butelek PET, z płynnym podawaniem, stabilnością wyjściową, niskim zużyciem energii z wibracjami, niskim poziomem hałasu, a struktura jest silna, mało wymagająca w utrzymaniu, ma długą żywotność. Podczas mielenia na mokro, oprócz stosowania wody, wzmacnia się oddziaływanie szczątków PET, aby poprawić efekt czyszczenia, a ponieważ chłodzące działanie wody może obniżyć ciepło tarcia, zmniejszyć szczątki PET, wydłużone życie noża;
  4. Celem mycia pływającego, mycia na gorąco, tarcia i płukania butelki PET jest ostateczne oczyszczenie płatków PET. Maszyna opiera się głównie na trzech siłach piorących: mechanicznej, chemicznej i termicznej, usuwając folię z etykiety znaku towarowego w butelkach, kapslach, kleju, lekarstwach i innych zanieczyszczeniach itp .;
  5. Etapy odwadniania i gotowego pakowania są przygotowane do dehydratacji i pakowania płatków butelkowych.
  Po tym 1000 kg / h używamy linii do recyklingu butelek PET, nasza firma oferuje również następujące linie produkcyjne granulowania butelek PET, aby ścieki i brudna butelka PET stały się nowymi produktami gotowymi.

  Szczegóły kontaktu
  YUREFON MACHINERY CO.,LTD

  Osoba kontaktowa: zhu

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty
  YUREFON MACHINERY CO.,LTD
  NO5, North Renmin Road, Changyinsha town, Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
  Tel:86-512-58492269
  Privacy Policy Chiny dobra jakość Plastic Washing Recycling Machine dostawca. Copyright © 2018 - 2019 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.